Z-Drums Pro – kieszonkowa perkusja

Jeżeli jesteście muzykami, bądź lubicie czasem pobawić się perkusją, powinniście jak najszybciej zainstalować aplikację o nazwie Z-Drums Pro. Wirtualne bębny i talerze nie równają się oczywiście z graniem na prawdziwym sprzęcie, ale z pewnością umilają nudne chwile, kiedy nie macie swojego ulubionego zestawu muzycznego obok siebie.

Jak widzicie, cała perkusja jest dość mocno rozbudowana. Na ekranie macie do dyspozycji kilka bębnów stojących, osobne talerze, oraz stopki. Każdy instrument wydaje inny dźwięk. Z lewej strony twórcy aplikacji wstawili metronom, dzięki któremu będziecie mogli uczyć się gry, jeżeli do tej pory nie mieliście do czynienia z takim sprzętem. Nawet zaawansowani muzycy często korzystają z tego urządzenia – wybija rytm odpowiedni dla danego utworu.

Z prawej strony widnieją przyciski, które umożliwiają nagranie Waszej muzyki. Aplikacja prosi o dostęp do mikrofonu – dzięki temu będziecie mogli grać, śpiewać i dzielić się swoimi kawałkami ze znajomymi za pomocą Facebooka, Tweetera, maila, bądź innego komunikatora.

Graficznie produkcja prezentuje się całkiem dobrze – przyjemnie korzysta się z instrumentów, bez problemu odtwarzamy swoje dzieła i cieszymy się dobrą jakością wydawanych dźwięków.

Na swojej liście możecie zapisać kilka piosenek , a następnie wracać do nich za każdym razem, kiedy będziecie tego potrzebować. Warto skorzystać z darmowej opcji pobrania jak najszybciej, bo jak czytamy na tronie AppStore, aplikacja będzie w promocji tylko przez określony czas.

Pobierz Z-Drums Pro za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button