Angry Fox – zostań obrońcą kurczaków

Lisy, jak to lisy – znane są z tego, że lubią zakradać się do wiejskich gospodarstw i podkradać małe stworzenia w celu skonsumowania drobnej przekąski. W Angry Fox wcielamy się w postać koguta, który broni swoich maluchów przed inwazją lisów.

Lisy, które zawitają do kurnika muszą wiedzieć o tym, że czeka je wielka przeprawa w dotarciu do kurcząt. Na straży bezpieczeństwa stoi bowiem tata malców – kogut. Wyposażony jest w odpowiednią broń, która umożliwia bezceremonialne rozprawienie się z wrogiem. Co powiecie na strzelanie z procy różnymi przedmiotami?

Pierwsze zadanie gracza polega na rozgrzaniu palców. Liski spadają z góry w bąblach – naszym celem jest klikanie kilka razy w jeden bąbel, aby intruz spadł z łomotem na ziemię i już więcej nie wrócił.

Kolejną przygodą jest eliminowanie przeklętego kurczakożercy za pomocą jajek wystrzeliwanych z procy przez kochającego ojca. Nie możemy w tym etapie dotykać lisiego bąbla. Jedynym miejscem, w które nasz palec może się zmieścić, to właśnie proca. Naciągamy jajko pod odpowiednik kątem i strzelamy.

W późniejszych etapach gry będziemy mieć okazję na wypróbowanie innej amunicji, ale to pozostawię już do Waszego rozpoznania, aby nie zdradzić zbyt dużo szczegółów. Najważniejsze jest to, aby nie dopuścić do postawienia przez lisa łap w szanownym kurniku.

Pobierz Angry Fox za darmo w AppStore.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button