Dreamboard – dziennik snów na Androidzie

dreamboardCzy bawiliście się kiedyś w próby otrzymania świadomego snu? Jeśli tak, to na pewno nie jest wam obce pojęcie dziennika snów. Jest to miejsce, w którym zapisujemy wszystkie swoje sny. Za ich pomocą możemy odnajdować swego rodzaju wzorce czy powtarzające się elementy, które mogłyby pozwolić się nam zorientować, że śnimy. Twórcy Dream Board uważają natomiast, że poznawanie snów to właściwi poznawanie siebie. Dzięki temu dowiemy się czegoś więcej.

Dream Board pozwala więc na zapisywanie snów w bardzo ciekawy sposób. Określamy zestaw cech każdego snu. Pierwsza z nich, to czy sen był miły, neutralny a może niemiły. Wybieramy także emocje, które nam towarzyszyły np. strach. Sny to także kolory, które nam się kojarzą. Wpisujemy także czy graliśmy główną rolę, a może jednak nie. To samo z miejscami, ludźmi i rzeczami. Może jakieś się powtarzają? Można to przeanalizować. Na końcu dodajemy tytuł oraz krótki opis.

Wszystkie swoje sny możemy sprawdzać na stronie Dream Board. Bardzo łatwo jest wtedy poznać kilka rzeczy o tym, co tworzy nasz mózg. Znajdziemy tam też statystyki tego, co się wydarzyło.

Program jest strasznie prosty w obsłudze. Wystarczy do tego podstawowy angielski, kilka słówek związanych z emocjami. Niestety wcześniej trzeba założyć konto. Nie da się pracować bez założenia konta, co jest sporym minusem. Rozumiemy integrację z serwisem, lecz można było pokusić się o tryb offline.

Polecamy aplikację w sumie każdego. Wystarczy wstać 5minut wcześniej i zapisać sen, by dojść czasem do zaskakujących wniosków! Ja odkryłem, że… a nie, to jednak nie miejsce na osobiste wywody. :D

Ocena 8/10
Świetny interfejs, prostota i dobre działanie.


Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button