Dream Treats – słodka dopasowywajka od Disney’a

W AppStore, jak i w Google Play widnieje aplikacja o nazwie Dream Treats. Produkcja autorstwa Disneya to klasyczna match-3, w której bawimy się w dopasowywanie słodkich przekąsek. Wśród nich znajdują się babeczki, paluszki, galaretki i inne podobne pyszności.

qefqef

Jak to w każdej match-3 bywa, do pokonania mamy dziesiątki leveli. Klasycznie na start dostajemy 5 żyć. Jeżeli jedno zmarnujemy, na naładowanie serduszka będziemy czekać aż 30 minut, więc logiczne myślenie w trakcie zabawy jest bardzo wskazane.

Łączenie obiektów w co najmniej potrójne zestawienia odbywa się poprzez przeciąganie palcem po ekranie. Łączenie działa zarówno w pionie, poziomie, jak i na skos.

qefqefef

W górnej części ekranu widzimy gości, którzy przychodzą po konkretne przysmaki. Musimy sprostać ich oczekiwaniom i dostarczać takie pyszności, jakie widać w dymkach.

Jeśli nie sprostamy, możemy zawsze za zarobione w grze pieniądze dokupić sobie ruchy. Podobnie za złote monety kupujemy gadżety dla naszych bohaterów (wybranych na samym początku).

qefqefeefq

Match-3 jak to match-3, wymaga od nas myślenia. W grę można się wkręcić – to pewne. Jak długo jednak wytrzymacie? Nie jestem w stanie powiedzieć :) Mam nadzieję, że dobrych kilkanaście minut dziennie!

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button