Dawn of Steel – roboty, do ataku! (PL)

Down of Steel to gra w polskiej wersji językowej, należąca do gatunku akcji, fantasy. Jeżeli przepadacie za dynamiczną akcją, masą mobilnego metalu na ekranie i ciekawym sposobem sterowania na wielkiej planszy, polecam przetestowanie produkcji z tego wpisu.

qef

Podczas gry możemy liczyć na zaawansowany tutorial, który w Dawn of Steel nie męczy, lecz uczy przydatnych tricków. Nie czujemy się w trakcie wykonywania kolejnych poleceń jak związani i przymuszani do danych czynności – wręcz chłoniemy przekazywaną nam wiedzę.

Do dyspozycji mamy własne roboty, które systematycznie ulepszamy. W trakcie atakowania baz wrogów, samodzielnie sterujemy bohaterami, wskazując na ekranie miejsce, w które chcemy by się przemieścili. Czasem udaje nam się znaleźć taką miejscówkę, dzięki której wrogowie nie mają do nas bezpośredniego dostępu, a my możemy powoli ich wykańczać na odległość.

qeeeeef

Za zwycięstwa otrzymujemy punkty doświadczenia, specjalne kredyty, plazmę i punkty walki. Wszystko jest potrzebne do tego, by zwiększać jakość posiadanych robotów, a tym samym jakość ich umiejętności.

Za zgarnięte w trakcie zabawy plazmy możemy budować obiekty w swojej bezpiecznej strefie. Inwestujemy w obiekty obronne, jak również w hangary i okręty dowódcze. Warto pamiętać o tym, że budowanie wieżyczek maszynowych wymaga czystej przestrzeni (jeżeli na linii strzału pojawi się inny obiekt, strzelec nie zauważy wroga ukrywającymi się za murami).

eqfqe

Graficznie produkcja prezentuje się bardzo dobrze a polski język aż zachęca do zagłębiania się w tajniki. Polecam więc tytuł fanom gier akcji, strategii i fantasy.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button