Drag Racing: Bike Edition – gra dla fanów dwóch kółek

Samochodowa gra wyścigowa Drag Racing każdego dnia zyskuje na świecie setki nowych fanów. Nic więc dziwnego, że autorzy tego smartfonowego hitu postanowili stworzyć nową wersję swojego najpopularniejszego tworu i na początku tego miesiąca zamieścili go w ofercie sklepu internetowego Google Play. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam główne cechy „Drag Racing: Bike Edition”, czyli nowej, motocyklowej gry wyścigowej stworzonej przez studio Creative Mobile.

Zasady gry w drugą edycję Drag Racing są takie same jak w przypadku pierwszej. Zadaniem gracza jest wygranie pojedynku na 1/4  mili z tą tylko małą różnicą, że tym razem nie ścigamy się super-szybkimi autami, lecz równie sprawnymi motocyklami. Oczywiście w „Bike Edition” również nie mamy bezpośredniego wpływu na tor jazdy naszego pojazdu, a nasze zadanie ogranicza się tylko i wyłącznie do jak najlepszej zmiany biegów.

To, co przede wszystkim powinno spodobać się Wam w motocyklowym Drag Racing, to z pewnością bardzo duże możliwości modyfikacji naszej maszyny (istnieje więcej opcji tuningu w porównaniu z podstawą wersją gry, ponieważ dodano regulowanie opcji ciśnienia w oponach). Nowością zastosowaną w opisywanej aplikacji jest również umieszczenie w trybie kariery 10 różnych miast, dzięki czemu jazda jest jeszcze ciekawsza, niż zwykle.

Pisząc o „Drag Racing: Bike Edition” nie można też nie wspomnieć o trybie gry sieciowej, który jest głównym atutem produkcji studia Creative Mobile. Do dyspozycji gracza zostały oddane takie opcje rozgrywki jak Face to face, Tournament i Unranked. Każda z nich ma swoje wady i zalety, dlatego najlepiej będzie jeśli sami wybierzecie sobie najbardziej dla odpowiednią rozgrywkę (w sieci można znaleźć sporą ilość for internetowych skupiających fanów Drag Racing, gdzie uzyskacie fachową pomoc w każdej kwestii związanej z grą).

Nowy produkt ekipy Creative Mobile można pobrać za darmo z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button