Ultimate Custom Clock – stwórz własny zegar!

Można z całą pewnością stwierdzić, że system Android jest doskonały dla „poweruserów”, a więc dla użytkowników, którzy wymagają od smartfona o wiele więcej, niż tylko dzwonienie i wysyłanie SMSów. Za dziecko Google’a jest tak cenione? Za możliwość modyfikacji i personalizacji czego zechcemy do naszych własnych preferencji. Nie ma problemu z pisaniem nawet własnych funkcji systemu – no ale niestety do tego trzeba odpowiednich umiejętności.

Ultimate Custom Clock to aplikacja, która umożliwi nam spersonalizowanie widgetu zegara. Co nas ogranicza? Właściwie tylko brak animacji, a poza tym… tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Okazuje się, że możemy stworzyć właściwie wszystko czego zapragniemy. Do edycji dostajemy tło, rok, miesiąc, dzień tygodnia oraz miesiąca, godzinę,  minuty, separator przy godzinie oraz takie rzeczy jak poziom baterii czy różne informacje o pogodzie. Wszystkie w pełni konfigurowalne. Wybieramy odpowiednią opcję i robimy co chcemy. Przy tle możemy wybrać kolor – oczywiście taki jaki tylko zechcemy, oczywiście w granicach możliwości wyświetlacza telefonu. Możemy także ustawić statyczną, wcześniej przygotowaną grafikę. To pozwala na stworzenie naszego własnego theme’a. Jeśli chodzi o resztę opcji, to tam również możemy dostosować wszystko do naszych potrzeb. Możemy zmienić typ (tekstowy, graficzny, liczbowy), położenie, rozmiar, kolor czcionki oraz jej typ. Do tego dochodzą także opcje ustawienia kąta, przeźroczystość, tło czy wyrównanie.

Efekty, które możemy uzyskać są naprawdę świetne. Niestety nic nie przychodzi od razu i trzeba będzie się pobawić wszystkim, żeby opanować tworzenie ciekawych rzeczy. Sama obsługa jest banalnie prosta, lecz stworzenie tego, co wykreowała nasza wyobraźnia jest zadaniem trudnym.

Aplikacja za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button