Doodle Jump Christmas – świąteczna wersja mobilnego hitu

Twórcy najpopularniejszych gier mobilnych zaczynają się rozkręcać przed świętami. Jakiś czas temu opisywałem dla Was mikołajową wersję Cut the Rope, natomiast dzisiaj chciałem napisać Wam o Doodle Jump Christmas – zimowej edycji hitu mobilnego od studia Lima Sky.

doodi1

W Doodle Jump Christmas znów przychodzi nam wcielić się w postać zielonego ludzika z uroczym, wydłużonym noskiem i skakać po platformach. Różnica jest taka, że w opisywanej tutaj grze kierujemy się w kierunku północy, by dotrzeć na biegun, a każdy z elementów wirtualnego świata zasypany jest ogromną ilością śniegu. Oczywiście, świąteczny klimat udzielił się także samemu bohaterowi, który przez twórców ubrany został w czapkę Mikołaja.

Naszym celem w Doodle Jump Christmas jest śrubowanie własnych rekordów punktowych. Im więcej platform uda nam się przeskoczyć, tym lepiej. Rzecz jasna nie musimy na każdą platformę stawać – wystarczy jedynie nie polecieć w przepaść. W grze czyha na nas wiele różnego rodzaju przeszkadzajek. Mamy ruszające się platformy, złe elfy i tym podobne. Każdy fan świąt powinien być zadowolony.

doodi

Oprawa audiowizualna świątecznej wersji Doodle Jump nie różni się wiele od tej, z jaką mamy do czynienia w wersji standardowej. Mamy kilka nowych elementów, ale bez większej rewelacji. Wydaje mi się jednak, że każdy fan serii powinien bez dwóch zdań odwiedzić przed świętami Google Play ;)

Doodle Jump Christmas do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button