Dog Walker – pieski w tarapatach

Alex to główna bohaterka Dog Walker. Dziewczynka dorabia sobie do kieszonkowego, wyprowadzając psy sąsiadów na spacer. Jak to zwykle bywa ze zwierzętami, zdarza im się wpadać w tarapaty, nie mówiąc już o wyrządzonych szkodach. W grze przyjdzie nam zmierzyć się z różnymi problemami, a następnie wyjść z nich z twarzą :)

eavq

Poranne wyjścia na spacer w psem nie należą do przyjemności, jednak Alex bardzo chętnie podchodzi do swoich obowiązków. Co prawda zdarza jej się zaspać, zgubić pupila, czy zaplątać się w smycz, jednak z naszą pomocą zawsze wychodzi z tarapatów obronną ręką.

Podczas pokonywania 10 poziomów, przyjdzie nam zmierzyć się z różnymi przypadkami. Zaczniemy od szybkiego szykowania się do pracy, następnie zostaniemy zmuszeni do ratowania uwięzionego psa, posprzątamy trochę kup po swoich podopiecznych, wyczeszemy je i umyjemy, sami doprowadzimy się do porządku po bliskim spotkaniu z asfaltem i wiele, wiele więcej.

avewq

Na koniec każdego poziomu będziemy mieć okazję na upiększenie psiaka. Korzystamy z posiadany już gadżetów, bądź staramy się je zdobyć, biorąc udział w mini-gierkach polegających na przeskakiwaniu z trawy na trawę w rwącym potoku.

W trakcie gry może się zdarzyć, że nie będziemy mieć koniecznego przedmiotu do ukończenia misji. Zostaną nam dwie opcje: wykupienie pełnej wersji bez reklam, za to z pełnym wyposażeniem, bądź zdobycie gadżetu o powrót do poziomu po tym fakcie.avq

Aplikacja studia TabTale z pewnością sprawdzi się w rękach najmłodszych. Nie sądzę, by dorośli szczególnie zachwycili się tytułem, ale maluchy będą przeszczęśliwe ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Dog Walker AdventuresTabTale LTDGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button