Dino Jump – lawa, zalewa mnie lawa!

Studio Top Free Apps And Games stworzyło grę o nazwie Dino Jump. Produkcja jest zręcznościówką, której motywem przewodnim jest ucieczka przed ciągle podnoszącym się poziomem lawy we wnętrzu wulkanu. Głównym bohaterem produkcji jest dinozaur, który dzięki swojemu zwinnemu ogonowi, jest w stanie wspinać się tak wysoko, jak… mu na to pozwolimy :)

vsv

Dino Jump to nic innego, jak kolejna skikajka, ograniczona z obu stron ścianami wulkanu. Plansz do pokonania jest bardzo dużo, o czym świadczy aż 5 epizodów. By móc się do nich wszystkich dobrać, należy albo wykupić pakiet, albo zebrać odpowiednią ilość cząstek DNA. Cząsteczki zbieramy podczas każdego awansu, a także za oglądanie sponsorowanych reklam, więc nie powinno to stanowić zbyt dużego problemu.

advdav

W sklepie dla gracza mamy okazję kupować różnorodne ulepszenia, w tym skrzydła, czy specjalne jaja. Wszystkie fanty mają na celu uchronienie nas przed niebezpieczeństwami. Jeżeli już przy tym jesteśmy, to warto wspomnieć o największych przeszkadzajkach. Wśród nich znajdą się z pewnością platformy ulegające rozpadnięciu po jednokrotnym ich naskoczeniu, dzikie ptaki latające w poprzek ekranu, oraz szanowna, śmiercionośna lawa.

avddav

Jeżeli chodzi o graficzne przygotowanie aplikacji, to pozostawia ono wiele do życzenia. Jest odrobinę gorzej niż na screenach, co oznacza, że ktoś tu chyba nie do końca skupił się na swojej pracy. Niemniej jednak zabawa jest przyjemna, ale zabukowana na kibelkowe posiedzenia. W końcu na posiadówkach również trzeba mieć w co grać, prawda? :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button