DjRun – dostosuj muzykę do biegu

Ogromna ilość ludzi słucha muzyki ze swoich smartfonów. Właściwie większość osób słuchającej muzyki robi to właśnie dzięki swojemu telefonowi. To dlatego, że mają go zawsze przy sobie. Nawet w trakcie biegania słuchamy muzyki. Dla wielu to nieodłączna część biegu. Pojawiła się bardzo ciekawa aplikacja, która dostosuje muzykę do naszego biegu, czy spaceru. Jest to DjRun.

Wiadomo, że w telefonie trzymamy przeróżne utwory. Jedne do spania, relaksu, a drugie do pracy, biegu. Co robimy, gdy biegamy, a włączy się nam coś spokojnego? Jesteśmy zmuszeni przełączyć utwór na kolejny. Dzięki DjRun nie będziemy musieli tego robić już nigdy. Program analizuje przy pierwszym uruchomieniu wszystkie pliki i oblicza ilość BPM, a więc uderzeń na minutę. Dzięki wbudowanemu w telefon akcelerometrowi rozpoznawane są także nasze kroki. W ten sposób program dopasowuje tempo biegu jak i utworu. To sprawia, że podczas spacerów będziemy słuchali piosenek spokojniejszych, a w trakcie biegu tych szybszych. Doskonałe rozwiązanie, które o dziwo sprawdza się w rzeczywistości. Do tego dołączamy jeszcze Endomondo i.. świetnie ;)

Dzięki odpowiedniemu tempu muzyki możemy sprawić, że nasze wyniki będą po prostu lepsze, bo wiadomo jak wygląda nasza prędkość, gdy akurat załączy się nam na przykład Hans Zimmer ze swoim spokojnym soundtrackiem. Odechciewa nam się szybkiego biegu, a myśli uciekają w jakieś spokojniejsze miejsca, by odpocząć, uspokoić się. Nogi wtedy odmawiaja posłuszeństwa. To oczywiście negatywnie wpływa na nasze tempo. Każdy, kto biega wie o czym mówię.

DjRun sprawdza się znakomicie w praktyce. Doskonale dostosowuje to jak biegniemy do naszego tempa. Do tego jest darmowa.

Polecamy aplikację w stu procentach każdemu, kto biega, a do słuchania muzyki wykorzystuje smartfona.

Pobierz

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button