Dieta PL – aplikacja z dietami dla każdego

Macie zbyt wiele kilogramów? Chcecie się odchudzić, ale nie macie nerwów na wymyślanie kolejnych ubogich w kalorie posiłków? Pobierzcie w AppStore, bądź Google Play aplikację Dieta PL i miejcie wszystko w zasięgu ręki. W apce znajdziecie kilka rodzajów diet (między innymi: wegetariańską, 1000 kalorii, restrykcyjną itp.) – w każdej dokładne opisy posiłków wraz z przepisami i zdjęciami.

Aplikacja została zaprogramowana na każdy dzień tygodnia. Możemy przeskakiwać między kolejnymi datami i zapisywać produkty, jakie potrzebne będą na najbliższe posiłki. Przykładowy jadłospis zawiera ilość składników, sposób przyrządzenia potrawy, ilość kalorii, oraz proponowane zamienniki.

Z mojego punktu widzenia (kobiety), narzędzie jest stworzone bardzo pomysłowo. Często widzimy dietetyczne aplikacje, bądź portale, gdzie widzimy bardzo ogólnikowe stwierdzenia, typu: ,,na śniadanie zjedź maksymalnie 300 kalorii” – do diaska! Mam liczyć każdą zjedzoną kalorię? W opisywanej aplikacji nawet plasterki wędliny są wyliczone w sztukach (podobnie jak ser, czy pomidory), więc bardzo łatwo jest przystosować się do nowego jadłospisu.

Wydaje mi się, że interfejs apki powinien przypaść większości z Czytelników do gustu. Jest ładny i przejrzysty, a zakładki widoczne. Skakanie pomiędzy kolejnymi dniami tygodnia umożliwia stworzenie listy zakupów, a produkty nie są zbyt wymyślne, dzięki czemu znajdziemy je w każdym sklepie spożywczym.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Diet - lose weightMobiem Sp.z o.o.Health & FitnessBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button