Defenders & Dragons – broń diamentu i walcz z przeciwnikami

Waszym zadaniem w Defenders & Dragons jest obrona diamentu. Został on podwieszony pod sufitem z zamku i jest największym celem wszystkich nadchodzących wrogów. Waszym zadaniem jest obrona świecidełka przed przeciwnikami.

W grze tworzycie swoją armię, a następnie rozprawiacie się z wrogiem. Nie możecie stać jak ochroniarz pod świecidełkiem z prostego względu – nie będziecie mieć szans na jego obronę, kiedy z kilku stron nadejdą wrogowie. Musicie wyjść im naprzeciw i stawić czoła niebezpiecznym wojownikom.

Jesteście zaopatrzeni w miecz, oraz dodatkowe, bunusowe siły, które aktualizują się co kilkanaście sekund. Samy mieczem możecie pokonywać pojedynczych przeciwników, wspomniany bonus umożliwi Wam rozwalenie wszystkich w pewnym zasięgu od Waszej postaci.

Przeciwnicy po śmierci zostawiają różnego rodzaju fanty, które warto zbierać – są one później wyjątkowo przydatne, kiedy chcemy ulepszyć swój ekwipunek. Nie możecie dopuścić do tego, aby wróg przedostał się pod diament – jeżeli tak się stanie, przegrywacie.

W sklepie dla gracza warto zakupić odpowiednie przedmioty, które zapewnią Wam przewagę nad przeciwnikiem. Może to być specjalna broń, bądź sojusznicy.

Os strony graficznej aplikacja prezentuje się całkiem dobrze. Efekty dźwiękowej zachęcają do walki. Jest to jedna z gier, która powinna się spodobać każdemu mężczyźnie ;) Kobietki nie do końca może rozumieją sens ciągłego zabijania, ale jestem pewna, ze wiele z nich skusi się na przygodę w Defenders&Dragons.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button