Building Tower – stwórz wieżowiec doskonały

Marzyliście kiedyś o stworzeniu własnego drapacza chmur? Teraz macie okazję (co prawda wirtualną) na sprawdzenie swoich umiejętności podczas budowy najwyższego budynku na świecie. Building Tower to gra, która umożliwi Wam opanowanie koordynacji ruchowej.

Widzicie ,,człowieków” fruwających na dziwnych piłkach? To dla nich właśnie musicie stworzyć wieżowiec. Nie mają się gdzie podziać – nic dziwnego – w końcu rzadko buduje się konstrukcje, które sięgają nieba. Będziecie musieli się mocno skupić, aby podołać zadaniu wyznaczonemu Wam przez twórców aplikacji.

Na górze ekranu jest dźwig, który unosi kolejne elementy budowli. Waszym zadaniem jest upuszczenie konstrukcji w odpowiednim momencie w taki sposób, aby spadła na postawiony już szkielet. Jeżeli Wam się nie uda, obiekt runie na ziemię, a Wasza zabawa się skończy. Możecie być jednak spokojni – macie kilka prób, w których możecie popełnić błędy.

W grze znajdziecie dwa tryby: szybka gra i tworzenie miasta. W pierwszej kategorii, stawiacie w jak najszybszym czasie, jak najwyższy wieżowiec. W drugim natomiast możecie tworzyć całe miasto dla spadających ludzików. Oba tryby są przyjemne i ciekawe.

Building Tower nazwałabym typową gierką kibelkową – nie da się w nią grać dłużej niż kilkanaście minut. Po co gra ma się znudzić, skoro może nam towarzyszyć codziennie przez kilka ładnych minut? :) Polecam – fajna zabawa i prosta obsługa.

Pobierz Building Tower za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button