Deezer – posłuchaj legalnie muzyki na telefonie

W dobie internetu dostępnego w niemal każdym możliwym miejscu, mało kto decyduje się na kupowanie oryginalnych płyt muzycznych. Dla tych, co tego nie robią, lecz być może chcieliby w jakiś sposób wesprzeć artystów przydatna może się okazać aplikacja Deezer, dzięki której – zupełnie legalnie – istnieje możliwość słuchania na swoim iUrządzeniu blisko 18 milionów piosenek.

Aplikacja Deezer jest częścią portalu internetowego o tej samej nazwie. Umożliwia on ludziom z całego świata słuchanie utworów muzycznych pochodzących z legalnych źródeł. Z racji tego, że na razie nie powstał równie dobry polski odpowiednik, postanowiliśmy przedstawić możliwości, jakie daje wspomniany przez nas, na pozór prosto wyglądający, program zawierający w sumie tylko kilka podstawowych opcji.

18 milionów utworów – aż tyle w chwili obecnej oferuje nam Deezer. Ilość plików robi naprawdę pozytywne wrażenie. Trzeba przy tym wspomnieć, że duża cześć z wszystkich oferowanych piosenek pochodzi z albumów w miarę znanych wykonawców. Nie mają więc racji te osoby, które uważają, że programy podobne do tego przez nas opisywanego bazują przede wszystkim na mało znanych utworach równie niepopularnych zespołów, które chcą się wypromować za pomocą internetu.

Korzystanie z aplikacji nikomu nie powinno sprawiać większych problemów. Liczba dostępnych w niej funkcji nie jest bowiem na tyle duża, by miała przyprawić o zawrót głowy. Poza samą możliwością wyszukiwania piosenek, Deezer udostępnia również opcje pozwalające na, między innymi, tworzenie własnych playlist z ulubionymi utworami na daną okazję, słuchanie muzycznego radia internetowego oraz sprawdzanie swego rodzaju list przebojów bazujących na aktualnych danych portalu.

W  programie nie zabrakło też opcji pobierania. Dzięki niej możemy sobie wybrany utwór pobrać na urządzenie i słuchać go nawet wtedy, gdy nie jesteśmy połączeni z internetem.

Oczywiście, korzystanie z dostępnych funkcji tylko przez pewien czas jest darmowe. Aby móc z nich korzystać przez dłuży okres czasu należy wykupić specjalny abonament, którego cena nie przekracza 30 złotych, a więc kosztuje mniej, niż niejedna płyta muzyczna dostępna w tradycyjnym sklepie.

Deezer znajdziecie w AppStore. Dostępna jest wersja zarówno na iPhone, jak i iPada.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button