Darts 3 – rzutkiem w tarczę

Rzutki to jedna z wielu atrakcji w barach, przy których można się odprężyć, nie zalewając się na śmierć. Dla tych, co przegrali już mnóstwo krat piwa w tej dyscyplinie, bądź są nieletni i nudzą się strasznie powstała aplikacja na telefon pozwalająca trochę potrenować. Wiem, nie da to żadnych efektów w technice, ale może doda wam to więcej pewności siebie?

Darts 3 to gra programistów ze studia Droid7 i jest prostym symulatorem barowych rzutków. Naszym zadaniem jest przegonić w punktach komputerowego przeciwnika. I w sumie to tyle, jeśli chodzi o pomysł na rozgrywkę, nie da się tutaj rozegrać turnieju na dwóch, nawet na tym samym telefonie, czy też dorzucić komputerowych adwersarzy. Całość opiera się na dość prostej, chociaż nieźle wkurzającej mechanice- najpierw musimy przesunąć rzutkę w kierunku sektora, w który spróbujemy trafić, a potem przyciskiem power musimy rzucić odpowiednio mocno, by pocisk sięgnął celu. I ten przycisk jest największym mankamentem- często nie reaguje na nacisk, a gdy po raz dziesiąty tapnę w niego palcem, nagle zaskakuje i wysyła rzutka z najmniejszą siłą. Doprowadzało mnie to do szału, na szczęście komputer wolno zdobywa punkty i bardzo łatwo go dogonić.

Technicznie aplikacja wypada bardzo ubogo- grafika to nic specjalnego, ściana z tarczą do rzutków została wykonana ładnie, chociaż mogliby dodać możliwość wybrania innej, ale to już moje marudzenie. Animacje są skąpe i nieraz rzutka zwariowała po uderzeniu w cel. Dźwiękowo gra jednak nie istnieje- żadnej melodyjki, która umilałaby rzucanie, są tylko suche odgłosy rzutków tnących powietrze i piknięcie przy trafieniu. Nic więcej.

Ogólna ocena to 3/10 – prosta gierka, z frustrującym sterowaniem i brakiem dźwięku. Można ściągnąć na chwilę, bądź dwie – za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button