Cupcake Mania – pełnia słodkości od TeamLava

Jutro Wigilia, więc wypadałoby opisać aplikację, która chociaż po części odnosi się do Świąt Bożego Narodzenia. Studio TeamLava opublikowało grę Cupcake Mania, która zarówno wpisuje się w tematykę, jak również daje wielką przyjemność z testowania.

ada

Jak sądzicie? Czy w opisywanej grze zakwalifikowanej do kategorii ,,match 3″ znajdziemy coś innego poza tym, co już świetnie znamy? Nie, ale to nie zmienia faktu, że zabawa jest przednia, a śnieżna oprawa graficzna następuje nasze zimowe pustki za oknami ;)

Gracz porusza się po mapie, przechodząc kolejne poziomy i łapiąc maksymalnie 3 złote gwiazdki. Zasady są proste i wszystkim chyba znane: łączymy ze sobą minimum trzy takie same obiekty w linii prostej. Jeżeli uda nam się wykombinować więcej, dostajemy specjalne bonusowe bloczki.

dad

Zamiast diamentów w grze występują słodycze – donuty, babeczki, ciastka i galaretki. Walutą są czerwone kamienie oraz klucze. Klucze przydają się do odblokowywania kolejnych zestawów plansz, natomiast kryształy do zakupów ekskluzywnych. Do wykorzystania mamy 5 żyć. Jedna przegrana równa się utracie jednej jednostki energii, która ładuje się automatycznie po kilkunastu minutach.

Autorzy oferują graczom Challenges w postaci pobierania innych gier swojego autorstwa. Za takie darmowe pobranie można uzyskać przede wszystkim klucze, bądź… satysfakcję. W taki właśnie sposób trafiłam na opisywaną apkę – grałam w nowy tytuł wspomnianego studia i z ciekawości zajrzałam do zimowo wyglądającego Cupcake Mania.

sd

Gra ma przyjemną, świąteczną oprawę audiowizualną, co świetnie klei się z nadchodzącymi dniami. Raczej nikt nie będzie na nas źle patrzył, jeżeli podczas przygotowań włączymy sobie świąteczną gierkę ze skoczną muzyczką ;) Co prawda aplikacja nie wnosi nic nowego do świata match 3, jednak jest bardzo przyjemna i miło się ją testuje w każdej możliwej chwili. Polecam ;)

icon
Cupcake Mania™Storm8 Studios LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button