Cupcake Carnival – obwoźny handel babeczkowy

Cupcake Carnival to produkcja studia DeNa. Jak zapewne się domyślacie po samym tytule, gra zakwalifikowana jest do kategorii ,,match 3″, czyli słodkich układanek. W przeciwieństwie do swoich ,,koleżanek”, w apce przyjdzie nam obsługiwać klientów, a nie jedynie spełniać zamówienia wyświetlone na ekranie. Ok- nie bierzcie tego na poważnie – i tak chodzi o to samo :)

yyy

Po mieście poruszamy się autem. Oznacza to mniej więcej tyle, że prowadzimy babeczkowy handel przewoźny. Tutorial w grze nie jest nachalny, dzięki czemu szybko wprawiamy się w zabawę, bez konieczności ciągłego klikania w ikonki nam narzucone. Przez aplikację przeprowadza nas wróżka, która towarzyszy nam w każdej chwili zawahania. Dzięki niej dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy o power-upach i ulepszeniach samych smakołyków.

Jeżeli chodzi właśnie o power-upy, to są one odrobinę odmienne, niż w przypadku znanych produkcji z tej samej kategorii. Nie łączmy kierunkowych strzałek, lecz naciskamy bonusowy guzik, by uzyskać wielki wybuch.

yy

Niektóre plansze wymagają od nas większego zaangażowania. 12 klientów obsłużonych w 6 ruchach? Wydaje Wam się, że to nie problem? A co, jeżeli dodam, że każdy gość ma ochotę na kilkanaście babeczek? Chwilami jest ciężko, ale dzięki temu właśnie bardzo pozytywnie.

5 jednostek energii to maksimum, jakie możemy mieć. Na każdą misję wydajemy jedną sztukę i po wygranej otrzymujemy ,,refill”. Jeżeli zawalimy, pozostaną nam 4 szansy, a na dodatkową trzeba będzie odczekać kilkanaście minut. Na ,,dzień dobry: dostajemy 200 wirtualnych pieniążków. To stosunkowo dużo jeżeli chodzi o takie gry.

y

Jeśli podczas przechodzenia poziomów uda nam się zachować jeszcze jakieś ruchy, zostają nam one dopisane do ostatecznego rozrachunku i dzięki nim otrzymujemy dużo lepsze wyniki, niż by się można było spodziewać. Maksymalnie za jeden level zdobywamy 3 odznaczenia. Przydają się do odblokowywania kolejnych plansz, więc warto czasem wracać do prostych etapów ze słabymi wynikami i nabijać sobie złote gwiazdki.

Cupcake Carnial to jedna z ciekawszych ,,match 3″, jakie miałam przyjemność testować w ostatnim czasie :) Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button