Crocs World – retro platforma w krokodylim stylu

Crocs World jest bardzo przyjemną platformówką od Sprakelsoft, która z pewnością kojarzy się większości z Was z Lep’s World, czy Mike’s World. Głównym bohaterem opisywanej produkcji jest zielony krokodyl, który za pomocą różnych fantów, jest w stanie pokonać przeciwników w postaci ślimaków, czy krabów.

Szata graficzna aplikacji bardzo przypomina tą, którą mieliśmy przyjemność oglądać w Mario Bros. Poruszamy się po planszy, która wypełniona jest przepaściami, bloczkami, pod którymi mieszczą się power-upy, oraz przeszkadzajkami w postaci agresywnych zwierząt. Typowa gierka, którą każdy powinien mieć na swoim urządzeniu.

Jak widzicie, sterowanie w grze polega na pacaniu w ekran w wyznaczonych przez autorów okręgach. Strzałkami poruszamy się w prawo i w lewo, oraz do góry. Kiedy uda nam się zdobyć woreczek z kamieniami, krokodyl zostanie zaopatrzony w broń, dzięki której nie będzie już musiał omijać przeciwników, bądź skakać im na głowy, a strzelać do nich z odległości, nie narażając się na niebezpieczeństwo.

Poza chodzącymi zwierzakami, z pewnością spotkacie się z piraniami, które wyskakują z wody. Podczas pokonywania kolejnych przepaści należy chwilę odczekać, by sprawdzić który kanał jest wypełniony krwiożerczymi istotami.

Fanty – są one dużym urozmaiceniem zabawy. Zbieramy fioletowe diamenty, które dają nam odpowiedni wynik na koniec levelu. Za każdy poziom możemy uzyskać maksymalnie trzy gwiazdki. Jeżeli problemem stanie się dotarcie do zabetonowanych świecidełek, z pomocą może przyjść kask, który umożliwia rozbijanie głową muru.

Do pokonania jest 30 leveli, które zwiększają trudność z każdym postępem. Powiem szczerze, że dość trudno było mi pokonać już pierwszy poziom. Kilka razy zabierałam się za odświeżanie leveli i stwierdziłam, że bez kamyczków się nie obędzie. Zebranie worka z amunicją sprawiło, że dałam sobie radę i z pewnością będę wracać do gry bardzo często :)

Pobierz grę za darmo w Windows Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button