The Creeps – nie pozwól, by dziecko nawiedzały senne koszmary!

Mieliście w czasach dzieciństwa problemy z zasypianiem przy zgaszonym świetle albo sennymi koszmarami? Powinniście zatem zrozumieć co przeżywa główny bohater produkcji The Creeps i zrobić wszystko, by pomóc mu przezwyciężyć złe i przerażające sny!

Główny bohater The Creeps jest małym dzieckiem śpiącym w łóżku. Wspomniany osobnik jest co dzień, a raczej co noc, nawiedzany w snach przez przerażające stwory. Celem gracza w grze jest zrobienie wszystkiego, by do słodko śpiącego malucha nie dostała się żadna zła postać. Oczywiście, nie jest to zadanie proste, lecz przy odpowiedniej taktyce – do zrealizowania.

The Creeps to nic innego jak kolejna produkcja z gatunku tower defense, w której plansza składa się z krętej ścieżki z pędzącymi stworkami, a gracz, dysponując odpowiednimi narzędziami, musi wspomniane kreatury zniszczyć.

Jak się nietrudno domyślić, w opisywanej produkcji większość obronnych przyrządów związana jest z koszmarami. Nikogo zatem nie powinien dziwić tutaj widok gadającego drzewa i jemu podobnych. Także i przeciwnicy wyglądają inaczej, niż w większości tego typu produkcji. W The Creeps przychodzi nam bowiem radzić sobie z czachami i umarlakami.

Liczba plansz dostępnych w produkcji z tego wpisu jest naprawdę ogromna. Jeżeli zatem szukacie czegoś na dłużej, powinniście być zadowoleni. Oczywiście, pod warunkiem, że czujecie potrzebę pomocy małemu dziecku śpiącemu niezwykle niespokojnie.

The Creeps do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button