Create Ringtones! – twórz własne dzwonki na telefon

W dzisiejszych czasach nie mają już racji bytu różnego rodzaju firmy, które niegdyś zarabiały krocie, oferując dzwonki na telefony komórkowe. Teraz każdy z nas może przecież z dowolnie wybranego utworu muzycznego wyciąć na komputerze odpowiedni fragment i stworzyć z niego oryginalny dźwięk na smartfona. Co jednak zrobić, gdy nie mamy dostępu do komputera, a jak najszybciej potrzebujemy skrócić naszą ulubioną piosenkę? Odpowiedź jest prosta – skorzystać z „Create Ringtones”.

W opisywanym przez nas programie nie znajdziecie wielu skomplikowanych funkcji, których pełne poznanie zajmuje kilka godzin. Create Ringtones jest bowiem bardzo prostym narzędziem i to właśnie pewnie dlatego tak bardzo jest lubiane wśród użytkowników urządzeń z iOS-em.

O samych zasadach działania programu od App Beast nie trzeba tak naprawdę wiele pisać. W końcu wszystko sprowadza się tutaj przede wszystkim do wyboru konkretnej piosenki i skróceniu jej o wybrany przez nas fragment. Nie wypada nam jednak skończyć wpisu po napisaniu zaledwie kilku linijek tekstu, dlatego postanowiliśmy opisać Wam kilka najważniejszych opcji oferowanych przez Create Ringtones.

Po tym, jak ustalicie już, w której sekundzie danej piosenki Wasz dzwonek ma się rozpocząć, a w której zakończyć, będziecie mieli możliwość zdecydować o tym, w jaki sposób telefon ma informować Was o połączeniu przychodzącym. Możecie, na przykład, sprawić, że dzwonek od początku do końca będzie tak samo głośny albo wybrać opcję stopniowego zwiększania poziomu głośności.

Co ciekawe, Create Ringtones nie tylko pozwala nam na skracanie piosenek, lecz również umożliwia nam nagranie własnego dzwonka (kiedyś modne były dzwonki głosowe typu: „Hallo, to ja Twój telefon, ja dzwonię…”, pamiętacie?;)).

Aplikację studia App Beast możecie pobrać z AppStore zupełnie za darmo. Jeśli więc lubicie często zmieniać dzwonki w swoich smartfonach, nie pozostaje Wam nic innego jak odwiedzenie sklepu z aplikacjami na iOS-a.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button