BMX Boy – rower w majówkę

Jeszcze wczoraj opisywaliśmy bardzo prostą grę zręcznościową, którą była Gravity Defied. Jest ona bardzo popularna w Google Play. Dzisiejsza gra, którą przedstawimy jest również często pobierana – pewnie dlatego, ze jest dostępna dla każdego za darmo.

Cóż jest celem naszej gry? Jest on taki jak w bardzo wielu grach, a mianowicie zdobycie jak największej ilości punktów i przejechanie trasy do końca. W jaki sposób je zdobywamy? Poprzez robienie sztuczek i zbieranie gwiazdek oraz pucharów. Nie mamy wpływu właściwie na to jak zachowa się nasz rowerzysta. Jedyne co możemy robić, to ewentualne lądowanie na jednym kole, przyśpieszenie czy podskok. Nic więcej, nic mniej. Co ciekawe – za triki naliczane są nam punkty. Dlaczego? Nie wiadomo. Przecież nie mamy na nie wpływu. Nie przeszkadza to jednak kompletnie, bo na sterowanie naszą postacią nie mielibyśmy czasu, gdyż BMX Boy to gra szybka. Na pewno zostanie tutaj sprawdzony refleks każdego gracza. To nic, że trzeba tylko skakać, bo przeszkody pojawiają się co chwile i oczywiście nie jesteśmy przed nimi ostrzegani. Zwykle spotykamy na swojej drodze byki, przepaście, czaszki, jakieś rośliny. Wtedy spadamy z roweru i giniemy. Więcej o rozgrywce napisać się po prostu nie da. Wszystko co powyżej wydaje się proste, lecz wysokie tempo sprawia, że tak nie jest.

Sterowanie jest proste, bo odbywa się tylko za pomocą dwóch przycisków. Skok i poruszanie się – tylko w jedną stronę oczywiście. Każdy sobie poradzi.

Jeśli chodzi o samo wykonanie aplikacji, to stwierdzamy, że jest wykonana poprawnie. Nie było problemu z uruchomieniem jej nawet na słabszych smart fonach. Co do płynności, to zdarzały się delikatne przycięcia, lecz nie miały one znaczącego wpływu na rozgrywkę. Muzyka jest dynamiczna – pasuje do reszty.

Za darmo w Google Play.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button