Craft Gun 3D – strzelanka w Minecraftowym stylu

Jeżeli lubicie spędzać czas, grając w Minecrafta, na pewno spodoba Wam się kwadraciasta gra o nazwie Craft Gun 3D, która jest swego rodzaju połączeniem produktu studia Mojang ze strzelanką, w której główny bohater niszczy wszystko, co stanie mu na drodze.

W produkcji z tego wpisu wcielamy się w wirtualną postać nieznaną z imienia i nazwiska, której twarzy ani innych elementów ciała w ogóle nie widzimy. To jednak nie jest ważne. W Craft Gun 3D – jak sama nazwa na to wskazuje – liczy się przede wszystkim broń. A ta widoczna jest bardzo dobrze. I to musi Wam wystarczyć.

Tak jak wspomniałem we wstępie do wpisu, w Craft Gun 3D niszczymy wszystko, co staje nam na drodze. Możemy robić to przy pomocy dwóch rodzajów broni. Albo karabinu, albo zwykłego pistoletu. Ten pierwszy przydaje się do strzałów z daleka, ten drugi – jest idealny do egzekucji z kilku metrów.

Oprawa graficzna opisywanej gry utrzymywana jest w Minecraftowym stylu. Ba, można rzecz więcej – pod względem wizualnym jest taka sama, co produkt ekipy z Mojanga. Nawet przeciwnicy to nic innego jak Creepery. No, może trochę zmodyfikowane Creepery, lecz niemal tak samo przerażające i groźne.

Czy Craft Gun 3D jest grą godną polecenia? Do zależy. Jeżeli szukacie czegoś na dosłownie kilka minut, jak najbardziej. W przeciwnym wypadku radzę poszukać czegoś innego.

Craft Gun 3D do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button