Tiny Pop – uwolnij zwierzątka zamknięte w bańkach

Zwierzątka zostały uwięzione w bańkach. Tylko Ty możesz je uratować. Jak? W znany sposób, polegający na łączeniu ze sobą trzech elementów w tym samym kolorze. Gdzie? W grze o nazwie Tiny Pop, którą postaram się jak najlepiej przedstawić Wam w dalszej części tego wpisu.

Tiny Pop to kolejny przedstawiciel gier match-3. Sprawa jest zatem teoretycznie prosta – musimy łączyć ze sobą jak najwięcej baniek w tym samym kolorze. Im więcej ich uda nam się skompletować, tym więcej zwierzątek uwolnimy, a tym samym – zdobędziemy sporą ilość punktów. Wszystko jasne? Myślę, że tak. Nawet przedszkolak byłby w stanie to zrozumieć.

Do dyspozycji oddano nam w Tiny Pop dwa tryby gry. W Time Attack walczymy z czasem, którego jest tylko 60 sekund. W Survivalu – musimy przetrwać tak długo, jak tylko możemy. Oczywiście, wszędzie liczy się przede wszystkim wynik punktowy. Początkowo rezultaty nie są zadowalające, trening potrafi jednak sporo zdziałać.

Dla tych, którzy nie chcą sumiennie trenować, autorzy gry przygotowali wirtualny sklepik z gadżetami, power-upami i tym podobnymi „ulepszaczami”. Zakupy możemy robić, wydając walutę zdobytą w grze albo też znajdującą się w naszym realnym portfelu. Jak się pewnie domyślacie, ta druga opcja jest zdecydowanie szybsza.

Oprawa graficzna Tiny Pop jest słodka do bólu. Jeżeli Wam to nie przeszkadza, opisywana w tym wpisie gra na pewno powinna znaleźć się w Waszym iPhonie.

Tiny Pop do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button