Cordy – uratuj planetę!

Niedaleko Ziemi znajduje się mała mechaniczna planeta, która niegdyś była najjaśniejszym punktem na niebie. Niestety moc się skończyła. Na szczęście na planecie znalazł się mały, wspaniały robocik Cordy. Zbierając energię z różnych źródeł nasz bohater znowu sprawi, żeby gwiazda lśniła.

Gra wymaga zręczności oraz logicznego myślenia. Biegamy po kolejnych poziomach (a tych jest 26) korzystając z różnych katapult, platform, mechanizmów itd. Itd. Jest ich całe mnóstwo i każda z części odgrywa znaczącą rolę w naszej podróży. Wielokrotnie będziemy musieli odkryć działanie jakiegoś mechanizmu, odpowiednio zgrać w czasie swoje poczynania wraz z tym, co dzieje się na ekranie. Możemy także wykonywać akrobacje, gdy za pomocą kabla chwytamy się i wyskakujemy dalej. Najważniejszą jednak rzeczą jest zbieranie energii, którą znajdziemy na planecie. Należy stale dbać o wskaźnik naładowania baterii, który znajdziemy w rogu ekranu. Do tego po końcu każdego etapu przed nami stanie boss, którego musimy pokonać. W grze jest tyle elementów, że nie będziemy wam wszystkiego zdradzać i opisywać :)

Przy pierwszym uruchomieniem w oczy rzuca się świetna wręcz grafika. Świat wykonany jest w technice 2,5D, a więc mamy możliwość poruszania się tylko w dwóch wymiarach, choć całe otoczenie wykonane jest w trzech. Widać to na załączonych screenach oraz filmiku. Doskonałe wykonanie tyczy się także dźwięków i muzyki. Jest ona skoczna i wpasowuje się w klimat.

Gra się niesamowicie przyjemnie, a oceny, które znaleźć możemy w Internecie są bardzo pozytywne.
Bardzo polecamy!

Za darmo w Google Play. Niestety tylko cztery pierwsze poziomy. Reszta jest niestety płatna

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button