Cool Surfers – pojeździj pingwinem na skuterze wodnym

Jesteście już po urlopie i musieliście już wrócić do pracy? Wprawdzie smartfon nie pomoże Wam cofnąć się w czasie, ale może sprawić, że Wasze wspomnienia o tegorocznych wakacjach tak szybko nie przeminą. Jeżeli tylko odpoczywaliście nad morzem, to z całą pewnością możecie zainstalować na swoim telefonie grę Cool Surfers, w której będziecie mieli okazję pomóc spędzić miło wolny czas…pingwinowi.

W produkcji mobilnej z tego wpisu Wasze zadnie będzie dość proste. Będziecie musieli jeździć na skuterze wodnym i robić wszystko, by zasiadający przy jego kierownicy pingwin nie spotkał się z paszczą głodnego rekina, który od kilku godzin nie miał niczego w ustach i właśnie wynurzył się, by złapać sobie śniadanko.

Oczywiście, poza samym jeżdżeniem w przód również i nasz pingwin będzie musiał coś jeść. W trakcie przejażdżki będziemy więc musieli zbierać różnego rodzaju małe rybki, dzięki którym zwierzę będzie miało siłę do kontynuowana swojej ucieczki.

W grze sterowanie odbywa się na dwa sposoby. W pierwszym z nich używamy czujnika ruchu, natomiast w drugim do naszej dyspozycji oddana zostaje specjalna wirtualna konsolka. W kwestii niewygodnego sterowania w Cool Surfers nikt z Was na pewno więc nie będzie zabierał głosu.

Gdybyśmy mieli powiedzieć o jakichś wadach opisywanej przez nas aplikacji, na pewno byłby to brak jakiegokolwiek systemu osiągnięć do wykonania. Samo jeżdżenie do przodu bez możliwości zdobywania dodatkowych punktów za dokonanie czegoś specjalnego może i ciekawe jest, ale po kilkudziesięciu minutach zaczyna się nudzić.

Na szczęście, produkt studia MoonGames świetnie prezentuje się pod względem audiowizualnym. Solidnie wykonana oprawa graficzna i przyjemne dla ucha efekty dźwiękowe sprawiają, że żal jest usuwać Cool Surfers ze swojego urządzenia.

Grę z tego wpisu możecie pobrać z AppStore i Google Play za darmo. Jeżeli nie macie obecnie w co pograć, spokojnie możecie zainteresować się tym tytułem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button