Color Oil – rewelacyjna gra logiczna

Szukacie prostej, a jednocześnie wymagającej gry logicznej? Oto Color Oil – jedna z najciekawszych aplikacji w swojej kategorii. Na czym polega nasze zadanie? Wyobraźcie sobie plamy kolorowego oleju, porozlewane w ograniczonej przestrzeni – na przykład w plastikowym pudełku. Waszym zadaniem jest dopasowywanie kolorów, w jakie ma się przemienić ciecz, aby w konsekwencji uzyskać jednolitą barwę. Uwaga – liczba waszych ruchów jest ograniczona.

Do dyspozycji graczy  w Color Oil oddano kilka poziomów trudności, aby każdy mógł wybrać pułap, na jakim została zawieszona poprzeczka. Proponuję wybrać easy i zacząć zabawę od najprostszych kombinacji. Na obrazku widzimy ciemno niebieską plamkę z literką ,,S” – to jest nasz punkt wyjścia. Musimy chwilę pomyśleć nad kolorem, w który zamieni się ciecz – jeżeli klikniemy żółty, plamka powiększy się o sąsiadujące z nią inne kleksy w tym kolorze. Kolejne ruchy zależą od naszego widzimisię, jednak jeśli nasze możliwości ruchu dobiegną końca, a plama nie będzie pokrywała całego ekranu, nie uzyskamy awansu do kolejnego levelu.

Aplikacja wyposażona jest w relaksacyjną muzykę, która wpływa na działanie naszego umysłu. Dzięki niej prościej jest nam się skupić i prawidłowo dobierać kolory. Szata graficzna prezentuje się całkiem dobrze. W tego typu grach najważniejsza jest przejrzystość, a ta z pewnością została osiągnięta w opisywanej produkcji. Polecamy!

Pobierz Color Oil w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button