Color Accent – wydobywamy kolory ze zdjęć

Jeżeli lubicie majstrować przy fotografiach, z pewnością przyda Wam się Color Accent – aplikacja od 205L Studio. Dzięki kilku przydatnym opcjom, każde zdjęcie stanie się niepowtarzalne.

Zaczynając przygodę z aplikacją, wybieramy zdjęcie z galerii, bądź robimy zdjęcie używając kamery wbudowanej w aplikację. Po zrobieniu fotki decydujemy się na wykorzystanie danego akcentu kolorystycznego. Dotykając różnych miejsc na zdjęciu, pobieramy próbkę koloru.

Korzystając z opcji czarno-białej, bądź kolorowej, malujemy te części obrazu, które chcemy odpowiednio zaaranżować. Wydaje mi się, że aplikacja nie posiada zatrważającej ilości funkcji, jednak ich ilość zdecydowanie wystarcza do zabawy kolorami.

Gotowe zdjęcie możemy zapisać na rolce aparatu, bądź podzielić się nim ze znajomymi. Mimo tego, że w narzędziu znajdziemy na początku samouczek, kilka minut musimy poświęcić na zapoznanie się z jego możliwościami.

Color Accent przydaje się szczególnie wtedy, gry chcemy poprawić jakieś niedoskonałości, bądź wyszczególnić na zdjęciu jakiś obiekt. Możemy zmieniać kolory włosów, twarzy, itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić kolor sukienki, czy paznokci.

Pod względem graficznym aplikacja nie prezentuje się jakoś szczególnie. Jest normalna, bez wahań w żadną stronę. Obsługa jest taka sobie – opcje nie są dokładnie opisane i tak naprawdę tylko eksperymentowanie jest w stanie sprawić, że osiągniemy pożądany efekt. Niemniej jednak warto aplikację wypróbować (często bywa na przecenie).

icon
Color AccentAwais ChoudharyPhoto & Video9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button