Club Caveman – kompan o niskim ilorazie inteligencji

W Club Caveman przyjdzie nam zaprzyjaźnić się z pewnym nie do końca rozumnym człowiekiem. Ów mężczyzna posiada dużo niższy iloraz inteligencji od przeciętnego ,,ludzia”. Możemy się z nim droczyć i całkiem dobrze przy tym bawić :)

Oto i nasz przystojniak! W związku z ułomnością spowodowaną nieprzebywaniem między ludźmi, pragnie nauczyć się wielu rzeczy. Wśród nich znajdą się czynności, jak i słowa. Wystarczy do niego pogadać i wykonać kilka gestów, by mieć wirtualnego przyjaciela :)

Prawa część ekranu to pasek akcji, dzięki któremu mamy okazję na robienie różnych rzeczy. Wśród nich znajdzie się większość zabawnych sytuacji, które z pewnością wywołają uśmiech na naszej twarzy.

Z naszą postacią można się komunikować przy pomocy kilkudziesięciu słów. Wystarczy mówić do mikrofonu, by nasz podopieczny podążał za rozkazami. W ten sposób sprawimy radochę zarówno jemu, jak i sobie.

Postać nie zawsze zachowuje się należycie. Zdarza mu się beknąć, puścić ogromnego bąka, czy powalić się na ziemię bez powodu. Jeżeli nie jesteście obrzydliwi, docenicie humor twórców (Caffeine-Free).

Od strony audiowizualnej aplikacja prezentuje się bez zarzutu. Jest wykonana dokładnie i z pomysłem. Polecam ją wszystkim, którzy mają sporo wolnego czasu, albo po prostu chcą sobie z kimś pogadać ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button