Clear Vision 3 – jesteś na celowniku!

Czy są tu jacyś niedoszli snajperzy? Jeżeli marzyliście kiedyś o karierze snajpera, który za swoją pracę nie ponosi odpowiedzialności karnej, a co więcej – otrzymuje za to zapłatę, bierzcie się do pobierania Clear Vision 3.

Produkcja studia DpFlashes to jedna z tych gier, która zyskała wielką popularność w AppStore. Liczba pobrań gry przekracza wszelkie możliwe granice. Co takiego jej twórcy wymyślili, że sprzedaje się (a raczej pobiera) jak świeże bułeczki? Możliwość przechodzenia przez ciekawe misje, ulepszanie swojej broni, oraz pomaganie ludziom, którzy nie dają sobie rady z przestępcami.

Gra charakteryzuje się prostą, a jednocześnie bardzo dobrą grafiką. Na początku poznajemy podwójne życie naszego bohatera. Z jednej strony jest kochającym mężem i ojcem, który codziennie wychodzi do pracy z biznesową teczką, z drugiej natomiast w cegłach swojego domu ukrywa tajny guzik, który przenosi go do tajnego pokoju, w którym opracowuje plany swoich działań.

Początkowo w Clear Vision 3 mamy do dyspozycji jeden pistolet. Z czasem, kiedy za naszą pracę będziemy dostawać pieniądze, będziemy mogli ulepszać bronie. Minusem podstawowej wersji naszego glocka jest fakt, że po każdym strzale obowiązkowe jest przeładowanie magazynki. Jeżeli więc musimy najpierw wywabić cel strzałem np. w nogę, musimy doliczyć do tego około 5 sekund na przeładowanie i dobicie człowieka.

Mamy wizjer, który z dokładnością do 1 milimetra jest w stanie określić kierunek strzału. Oczywiście nasze cele nie są nieruchome. Są to ludzie, którzy łapani są przez nas w najmniej spodziewanym momencie. Facet pracujący na słupie elektrycznym, wędkarz, czy przechodzień.

Każda misja wymaga od nas poświęcenia energii, która z czasem się odnawia. Musimy zważać na to, aby podejmować się takich misji, które jesteśmy w stanie wykonać. Zawsze mamy prawo do odmowy. To jest nasz osobisty wybór, czy przyjmujemy zlecenie, czy też pozostawiamy je bez odpowiedzi.

Grywalność w opisywanej produkcji jest bardzo wysoka. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że zasady są dość proste, a możliwości ulepszania postaci – bardzo duże. Zabawcie się w seryjnego mordercę, któremu wszystko uchodzi na sucho.

Uwaga! Gra przeznaczona dla dorosłych.

icon
Clear Vision 3Eldring Games ABGamesBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button