Classic Marbles – doskonała propozycja dla tych, co szukają sposobu na nudę

Szukasz świetnej, mobilnej gry, dzięki której będziesz mógł wygrać z nudą i zabić wolny czas? Jeżeli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco, to zachęcamy Cię do zapoznania się z treścią tego wpisu, w którym – specjalnie dla naszych Czytelników – zaprezentujemy główne atuty logicznej produkcji „Classic Marbles”.

Opisywana w tym wpisie produkcja została nam polecona jako gra, dzięki której można się zrelaksować i zabić czas. Z racji tego, iż wiele już podobnych rekomendacji słyszeliśmy  – a niektóre z nich sprawdzaliśmy na własnej skórze – nie wydawało nam się, że pomysł na rozgrywkę w „Classic Marbles” jest na tyle trafiony, że będziemy w stanie spędzić, grając w niego, więcej niż kilkadziesiąt minut. Na szczęście, myliliśmy się, a poniżej kilka słów, dlaczego.

Na początku krótkie przedstawienie zasad gry. W „Classic Marbles” nie ma żadnego głównego bohatera czy fabuły. Jest to bowiem produkcja logiczna, w której mamy tylko jeden cel – musimy ustawiać odpowiednie kule tak, by znalazły się w grupie minimum pięciu.

Jeśli uda nam się wykonać to zadanie, kule znikną, a my zdobędziemy punkty. Oczywiście w przypadku, gdy cała plansza zostanie zasłonięta przez piłeczki, kończymy grę, a osiągnięty przez nas wynik zostaje zapisany na tablicy rekordów.

Wprawdzie reguły gry skomplikowane nie są, lecz „Classic Marbles” naprawdę potrafi wciągnąć na wiele minut, a na pewno już skutecznie zabije czas i sprawi, że nigdy więcej nie będziemy zastanawiać się nad tym, co będziemy robić czekając na autobus bądź siedząc na nudnym wykładzie.

Co ciekawe, twórcy opisywanej produkcji zadbali także o to, by można było osiągane przez nas wyniki porównywać z innymi użytkownikami gry. Dzięki tej opcji w łatwy sposób sprawdzicie, ile punktów brakuje Wam do czołówki najlepszych graczy z całego świata.

Na koniec jeszcze jedna, dla niektórych pewnie najważniejsza, informacja – „Classic Marbles” można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Nic tylko pobierać, testować i pochwalić się wynikami ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button