Kalkulator wynagrodzeń – przydatna aplikacja dla pracowników i pracodawców

Najczęściej na łamach naszego blogu pojawiają się wpisy dotyczące gier i aplikacji służących przede wszystkim rozrywce. Wiadomo jednak nie od dziś, że życie to nie tylko zabawa, lecz także i obowiązki. Z racji tego, że większość z Was zapewne pracuje, bądź zapewnia pracę innym, postanowiliśmy napisać recenzję dość ciekawego narzędzia, jakim jest „Kalkulator Wynagrodzeń” – niezbędnik każdego pracownika oraz pracodawcy.

Jak z pewnością większość z Was wie, na wynagrodzenie pracownika składa się wiele różnego rodzaju finansowych elementów. Dlatego tak ważne jest posiadanie programu takiego, jak „Kalkulator Wynagrodzeń”. Dzięki niemu możemy bowiem dowiedzieć się, ile od pracodawcy będziemy otrzymywali „do ręki” każdego miesiąca, a także dowiedzieć się, ile przez Ciebie zarobionych pieniędzy trafia do skarbu państwa i na różnego rodzaju składki emerytalne.

Opisywany w tym wpisie program, który powstał w studiu Infor IT, to – jak już zresztą wspomnieliśmy – nie tylko doskonałe narzędzie dla każdej pracującej osoby, lecz również dla nowoczesnego pracodawcy pragnącego dowiedzieć się, jaki poniesie koszt zatrudnienia danej osoby.

Mimo że na pierwszy rzut oka może wydawać się, iż „Kalkulator Wynagrodzeń” to aplikacja stworzona przede wszystkim dla osób już zatrudnionych, z funkcji oferowanych przez program od Infor IT powinien zadowolony być również każdy szukający obecnie miejsca zatrudnienia i chodzący na rozmowy kwalifikacyjne. „Kalkulator…” może być bowiem bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy nie wiemy, jaką kwotę wpisać przyszłemu pracodawcy w rubryczce „oczekiwana wielkość wynagrodzenia”.

To, co  zasługuje jeszcze na uwagę w opisywanym przez nas programie, to bez wątpienia oprawa graficzna. „Kalkulator wynagrodzeń” już od pierwszego uruchomienia prezentuje się bardzo ładnie, dzięki czemu wiemy, że mamy do czynienia z profesjonalną aplikacją, a nie produktem stworzonym przez amatora.

Warto też napisać o tym, że finansowe narzędzie od Infor IT można pobrać z Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button