Chuggington Ready to Build – tu rządzą pociągi

Studio Budge znane jest z rewelacyjnych gier głownie dla najmłodszych. Chuggington Ready to Build to propozycja dla tych całkiem małych i dużo starszych. Połączenie produkcji logicznej, zręcznościówki i strategii wypadło naprawdę dobrze. Ciekawią Was możliwości gracza w darmowej wersji aplikacji?

Przede wszystkim warto wiedzieć o tym, że ful pakiet opcji można kupić za 7 dolarów. Przyznacie, że to bardzo wysoka kwota. Mam jednak wrażenie, że spora część graczy skusi się na zakup już po kilku minutach spędzonych w Chuggington Ready to Build.

Opiekowanie się całą stacją pociągów i wszystkimi wagonami nie należy do najprostszych. Trzeba odpowiednio dobierać maszyny, by wszelkie możliwe awarie były natychmiastowo usuwane. To zapewnia ciągłość ruchu i dobrodziejstwa dla mieszkańców. Może się zdarzyć, że na tunel spadnie sterta kamieni – nie pozostanie nam nic innego, jak uruchomienie specjalnego wiertła i przedostanie się na drugą stronę. Co w sytuacji zawalenia się mostu? Operowanie wielkim dźwigiem do zadań specjalnych.

Plansza do gry jest dość duża. Co pewien czas w nagrodę otrzymujemy możliwość wybudowania różnych obiektów. Wśród nich znajdą się stacje, parki, teatry, domy, myjnie dla pociągów i inne. Gracz ma szansę na sterowanie wybranym pociągiem i wykorzystywanie zakupionych konstrukcji. Daje to wielką frajdę szczególnie najmłodszym użytkownikom.

Graficznie jest bardzo miło. Dźwiękowo również nie mam zastrzeżeń – przez produkcję prowadzi nas miły lektor i zachęca do dalszego działa w języku angielskim. Szkoda, że polska wersja językowa nie ruszyła, lecz być może z czasem i ona zostanie wprowadzona w życie :)

icon
Chuggington Ready to BuildBudge StudiosEntertainmentBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button