Christmas Piano – graj i śpiewaj świąteczne piosenki

Długo szukałam jakiejś dobrej aplikacji świątecznej, którą będę mogła podzielić się z Wami na łamach appsblog.pl. Niestety, większość ze znalezionych produkcji nie nadaje się do gry, a tym bardziej do opisania. Na szczęście znalazłam istny cud – aplikacja o nazwie Christmas Piano to prawdziwy rarytas wśród świątecznych apek. Darmowa, dobrze zrobiona i dająca wiele możliwości. Sprawdźcie sami – gwarantuję, że będziecie odwiedzać mobilne pianino przy każdej możliwej okazji. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Na samym początku wybieramy rodzaj aktywności: grę na pianinie, bądź śpiewanie. Zacznijmy od tego pierwszego. Ustawiamy poziom zaawansowania, dobieramy odpowiednią nutę z dostępnych w aplikacji i oddajemy się czystej przyjemności. Jingle Bells będzie najlepszym pomysłem na początek. Nad klawiszami widzimy bombki, które oznaczają moment, w którym musimy dotknąć wyświetlonych na czerwono klawiszy. Możemy się dzięki temu przygotować do kolejnego uderzenia (czasem nawet używając trzech palców za jednym razem). Przyjemnością jest sama nauka gry, nie wspominając już o tym, że kiedy trochę poćwiczymy, będziemy mogli zagrać znaną piosenkę znajomym, bez żadnej pomyłki.

Drugą z opcji jest śpiewanie do muzyki. Na ekranie naszego urządzenia wyświetla się test piosenki i moment, w którym powinniśmy wyśpiewać dany wers. Piosenki zwykle pokrywają się z tymi, których uczyliśmy się grać, dlatego nie powinniśmy mieć problemów z wyłapaniem rytmu. Szczerze polecam!

Pobierz Christmas Piano za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button