AndroidDarmoweGry na Androida

Skater Go Pro – szaleństwo na deskorolce

Wielu z Was marzyło zapewne o tym, by jeździć dobrze na deskorolce. Jeżeli – podobnie jak i mojej osobie – nie udało Wam się zrealizować planów z lat młodzieńczych, być może chętnie wykonacie skate’owskie tricki w grze o nazwie Skater Go Pro.

W grze Skater Go Pro wcielamy się w postać jednego z dwóch miłośników deskorolki, marzących o poważnej karierze na miarę Tony’ego Hawka. Naszym celem jest kierować wspomnianymi gostkami w taki sposób, by nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem trasy pełnej różnego rodzaju przeszkód w postaci wystających z chodnika hydrantów, jeżdżących samochodzików i tym podobnych. Proste? Jeżeli tak uważacie, spróbujcie sami.

Do przejścia mamy w opisywanej produkcji całą masę kolorowych poziomów. Levele podzielone zostały na różne światy, dzięki czemu nie mają cały czas takiego samego wyglądu. W każdym poziomie musimy zbierać złote monety i – tak jak już pisałem – unikać kontaktu z przeróżnymi przeszkadzajkami. Wspomniane monety służą nam do odblokowywania nowych etapów oraz bohaterów gry, tak więc warto się starać.

Sterowanie w Skater Go Pro jest proste jak drut. Do dyspozycji mamy zaledwie dwa przyciski. Jeden służy nam do odpychania się, a więc jazdy do przodu, natomiast drugi odpowiedzialny jest za wykonywanie skoków.

Czy warto pobrać Skater Go Pro? Jeżeli przepadacie za skate’owskimi klimatami i jesteście fanami komiksowej oprawy graficznej – zdecydowanie tak!

Skater Go Pro do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close