Chop Chop Hockey – hokej na lodzie

Teoretycznie zima nas powoli opuszcza, jednak mam nadzieję, że wśród Was znajdą się fani sportów zimowych, którym nie straszny jest lód i uczucie bijącego zimna. Chop Chop Hockey to świetna propozycja dla osób, które lubią gry sportowe. W tym przypadku hokej bierze górę i wkręca każdego, kto tylko spróbuje swoich sił w grze studia Gamerizon.

Bierzcie więc kije w dłoń i wbijajcie na taflę lodu. Zacznijcie od treningu, który składa się z trzech niezależnych ćwiczeń, a następnie walczcie o puchar z najlepszymi! ;)

Na treningu ćwiczycie zarówno ślizganie się po lodzie, strzelanie bramek, oraz współpracę z innymi zawodnikami. Kiedy wszystko będziecie mieć opanowane do perfekcji, będziecie mogli zacząć grać prawdziwe mecze z innymi drużynami.

Sterowane w grze odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą ekranu dotykowego. Aby wprowadzić hokeistę w ruch, wystarczy dotknąć go palcem, a następnie przeciągnąć w odpowiednie miejsce. Kiedy nadarzy się okazja do strzału, należy dotknąć delikatnie ekranu palcem, aby wrzucić krążek do bramki.

Jeżeli dojdzie do konfrontacji między zawodnikami, musicie zrobić wszystko, aby porządnie sfaulować przeciwnika. Walcie palcem w odpowiednią postać, aby wybić ją z pola gry. To jedyny sposób na sprytną obronę.

W przypadku prawdziwych rozgrywek, będziecie mogli wybrać sobie zespół, którym będziecie grać. Każdy różni się umiejętnościami i sprawnością. Kolejnym krokiem jest ustalenie boiska, na jakim będzie toczyć się walka. W grze nie ma mikropłatności, więc możecie dowolnie wybierać pomiędzy różnymi taflami.

Pod względem graficznym, aplikacja prezentuje się bardzo dobrze. Szczerze mówiąc, spodziewałam się marności nad marnościami, a wyszło całkiem dobrze. Nie jest topornie, wszystko chodzi gładko i prawidłowo. Podsumowując: nie ma się do czego przyczepić ;)

Jeżeli nie jesteście zagorzałymi fanami hokeja, nic nie szkodzi. Jestem przekonana, że po kilkunastu minutach spędzonych w grze, będziecie baczniej przyglądać się wiadomościom sportowym, które relacjonują to, co dzieje się na boisku do hokeja!

icon
Chop Chop HockeyGamerizonGames9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button