Chicken Boy – kurzy tata ratuje swoje maluchy

Głównymi bohaterami w aplikacji z tego wpisują są kurczaki. Chicken Boy to tata dwóch małych kurczaczków, które są na tyle nieporadne, że wpadają we wszystkie możliwe pułapki, jakie okropne stwory na nie zastawiły. Czy będziecie w stanie wcielić się w postać przerażonego ojca i uratować porwanego malca?

Mały kurak dzielnie kroczył za tatą po mostku. W którymś momencie jego drewniana część się załamała i pisklak został odizolowany od ojca i brata. Okazało się, że złe potworki czyhają tylko na łup, jakim jest kurczak. Tata musi zrobić wszystko, aby uratować swoje dziecko.

W jaki sposób można unieszkodliwić nadlatujące dziesiątki przeciwników? Przede wszystkim za pomocą tego, co się ma pod ręką. Najlepiej dostępne są owoce. Wisienka w dłoń i zabieramy się do ataku. Od nas zależy jak szybko i sprawnie przyjdzie pomoc. Pan Kurczak ma w dłoni wisienkę – facet dysponuje sporą siła. Aby tą siłę wykorzystać, musimy ustalić najpierw tor lotu wiśni, a następnie wybrać najodpowiedniejszy moment do rzutu.

Nad przeciwnikami będzie się wyświetlał wahający się suwak z siłą, z jaką cel oberwie. Najlepiej jest wykorzystać moment, w którym widzimy zielony kolor.

Jeżeli się okaże, że nie zdążymy na czas zbić wszystkich potworów, któryś z nich niepostrzeżenie zakradnie się do malca i zabierze go. Będziemy mieć wtedy ostateczną szansę na zabicie złoczyńcy i odzyskanie dziecka.Polecam.

Pobierz Chicken Boy za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button