Whale Trail – wielorybi świat potrafi zachwycić

Wyobraźcie sobie, że Willy, czyli Wasz wielorybi przyjaciel jest goniony przez okropną ośmiornicę, która czyha na jego życie. Jedynym ratunkiem dla Williego jest poruszanie się w powietrznej przestrzeni i zbieranie kolorowych kropek, które są dla niego paliwem, które umożliwi przeżycie bez wody. Whale Trail to gra, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia ;)

Willy porusza się w powietrzu między chmurami. Jego droga jest wyznaczona za pomocą kolorowych kulek, które są jego paliwem napędowym. Jeżeli będziecie prowadzić wieloryba zgodnie z  ich układem, unikniecie nieprzyjemnych spotkań z czarnymi, wrednymi chmurami, które powodują, ze zdrowie naszego przyjaciela z każdym och dotknięciem ulega pogorszeniu, czego dowodem jest ikonka w lewym górnym rogu.

Podczas zabawy możecie wykonywać różnego rodzaju ewolucje, dzięki którym uzyskujecie dużą ilość punktów. Będziecie mieli również szansę na zbieranie specjalnych gwiazdek. Oczywiście w produkcji nie zabrakło bonusów, dzięki którym Willy jest przez kilkanaście sekund nieśmiertelny, bądź przyciąga kolorowe bąbelki.

W grze chodzi przede wszystkim o to, aby uszczęśliwić naszego wieloryba. Aby tego dokonać, należy przede wszystkim opanować sterowanie, które wcale nie jest takie proste. Teoretycznie używamy tylko jednego palca do podbijania lotu Willy’ego, bądź opadania, jednak jak sami się przekonacie, nie jest to taką prostą sztuką.

Jestem jednak pewna, że po kilku minutach w pełni będziecie mogli się cieszyć grą. Szczerze polecam – zarówno dzieciom, jak i dorosłym użytkownikom jabłuszkowych urządzeń ;)

Pobierz Whale Trail za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button