Catch the Balls – kulkowa zręcznościówka na kibelkowe posiedzenia

Jeżeli szukacie czegoś, co zajmie Was w przyjemny sposób, powinniście zapoznać się z możliwościami, jakie daje swoim graczom studio Ketchapp. Catch the Balls  to gra zręcznościowa, w które sterujemy tylko i wyłącznie plastikowym kubeczkiem, zbierając przy tym taką ilość spadających kulek, jaką tylko będziemy w stanie.

Autorzy oferują nam dwa tryby gry: podział na poziomy, oraz coś w rodzaju survivalu. Pierwsza opcja jest zdecydowanie ciekawsza. Pozwala na stopniowe rozwijanie swoich umiejętności i zbieranie cennych gwiazdek.

Tryb polegający na przechodzeniu kolejnych poziomów jest poprzedzony zawsze tutorialem. Dowiadujemy się w nim w jaki sposób sterować kubeczkiem, by zdobyć pożądaną ilość kulek. Im więcej piłek uda nam się złapać do naczynia, tym większą ilość gwiazdek dostajemy na koniec. Maksymalnie możemy uzyskać 3 odznaki.

Twórcy oferują swoim graczom aż 60 różnorodnych poziomów, podzielonych na 4 światy. Dodatkowo dają nam okazję na wykonanie 15 achevementsów. 300 Balls to propozycja dla osób, które lubią walkę z czasem. Wszystkich piłeczek jest 300. Dopóki sypią się z nieba, staramy się podstawiać naczynie w każde miejsce, w które jesteśmy w stanie ,,dobiec”. Kiedy deszcz kulek się skończy, otrzymujemy podsumowanie. Kolejne podejścia są po prostu próbami pobicia swojego własnego rekordu.

Podobnych gier powstało już bardzo dużo. Opisywana charakteryzuje się bardzo ładną oprawą graficzną i dźwiękową. Wyróżnia się zdecydowanie na tle innych produkcji, więc szczerze Wam ją polecam.

icon
Catch the BallsKetchappGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button