Carl’s Pool – jeden z najlepszych bilardów na Androida

Bilard staje się w naszym kraju coraz popularniejszy. Widać to szczególnie w różnego rodzaju barach czy pubach, gdzie zielony stół z bilami jest niemal bez przerwy oblegany przez amatorów. Ostatnio przy okazji zakupów w Android Markecie wpadła nam w oko ciekawa produkcja „Carl’s Pool”, która pozwala nam rozegrać partyjkę bilarda na naszym smartfonie.

Zasad gry w bilarda nie będziemy Wam w tym wpisie przedstawiać. W końcu większość z Was pewnie dobrze je zna, a nawet jeśli nie, to w sieci znaleźć można pełno fachowych witryn, które w lepszy sposób potrafią wyjaśnić, o co chodzi w sporcie wymyślonym już w XV wieku naszej ery.

Zacznijmy od tego, co nam się spodobało w „Carl’s Pool”. Na początku warto napisać o bardzo ładnie prezentującej się grafice, która z pewnością do najbardziej zaawansowanych nie należy, lecz mimo to pozwala nam spędzić miło czas przed ekranem naszego telefonu.

W opisywanej przez nas produkcji na pochwałę bez wątpienia zasługuje również możliwość gry w trzech trybach: 8-Ball, 9-Ball, Make15, a więc najpopularniejszych wśród wszystkich graczy bilardowych.

Wiadomo jednak nie od dziś, że ani doskonała grafika, ani spora ilość dostępnych opcji gry, nie sprawia tak dużej frajdy, jak rozgrywka w trybie Multiplayer. Najwidoczniej z opinią tą zgadza się również twórca „Carl’s Pool”, bowiem udostępnił on w swojej produkcji dwie bardzo ciekawe opcje gry dla dwóch osób – za pomocą sieci oraz na jednym urządzeniu (naprawdę przydatne!).

Niestety, aplikacja stworzona przez Carla Hopfa posiada też jeden dość poważny minus – sterowanie. Odbywa się ono bowiem przy pomocy przycisków zamieszczonych na ekranie, co sprawia niekiedy, że musimy się sporo namęczyć, gdy chcemy znacząco zmienić kierunek ustawienia naszego kija.

Carl’s Pool możecie pobrać z Android Marketu – dostępna jest wersja bezpłatna oraz Pro (brak reklam).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button