Car Transport Truck Parking Simulator – auto na lawetę i jazda!

Lubicie symulatory jazdy? W przypadku Car Transport Truck Parking Simulator będziecie mieć do czynienia nie tylko z osobówkami, lecz także z wielkimi ciężarówkami przeznaczonymi do przewożenia innych samochodów na swoich ,,plecach”. Zatrudnieni zostaniecie w firmie, która specjalizuje się dowożenie pojazdów znanych i drogich marek do wyznaczonych miejsc. Jedna kraksa i… sami wiecie czym to grozi.

Wszystkie symulatory działają na podobnej zasadzie – tu nie jest inaczej. Zaczynamy grę od pierwszego poziomu. Maksymalnie możemy zdobyć 3 gwiazdki, lecz już z jedną dostajemy awans do kolejnego levelu. Odznaki zostają nam przyznawane za zmieszczenie się w czasie, idealne parkowanie i ukończenie misji.

Obsługa samochodów odbywa się przy pomocy trzech opcji – sami decydujemy na jaką chcemy postawić. Mnie najbardziej przypadła do gustu opcja z przyciskami – najprościej i mam wrażenie – najdokładniej.

Sterujemy więc dwiema strzałkami kierunkowymi, gazem, hamulcem, oraz skrzynią biegów (jazda do przodu, bądź wsteczny). Jeżeli położenie kamery niezbyt nam odpowiada, możemy posiłkować się jej zmianą. Ikonki do przestawienia rzutu znajdziemy w prawym górnym rogu.

Darmowa wersja gry posiada tylko jeden odblokowany tryb – normal. By pozbyć się reklam i umożliwić sobie zabawę w innych trybach (dla dzieci, hardcore, śmieszny), należy wykupić sobie odpowiedni pakiet. Moim skromnym zdaniem jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo ani gra sobą nie prezentuje nic szczególnego, ani proponowane dodatkowe opcje nie dają dużo lepszych możliwości.

Nie mamy możliwości wyboru samochodu. W każdym z poziomów otrzymujemy gotowca, którego musimy doprowadzić do wyznaczonego miejsca. Nie jest to apka, w której jedynie parkujemy. Często musimy przejechać sporą trasę, by w końcu znaleźć punkt docelowy.

Przetestować warto, a co dalej z grą zrobicie, to już tylko i wyłącznie Wasza sprawa :) Ja już się jej pozbyłam ze swojego jałuszkowego sprzętu :)

icon
Car Transport Truck Parking Simulator - Real Show-Room Driving Test Sim Racing GamesPlay With Games LtdGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button