I Can Fly – mucha kocha pieniążki!

Wydawałoby się, że wszystkie muchy tego świata potrafią latać. Okazuje się jednak, że nie do końca jest to prawda. Bohaterka produkcji I Can Fly – wbrew temu co głosi tytuł – jest w stanie poruszać skrzydełkami tylko wtedy, gdy poczuje smak pieniędzy. Nic z tego za bardzo nie rozumiecie? Po przeczytaniu tego wpisu wszystko powinno stać się jasne.

fly1

W produkcji z tego wpisu wcielamy się w postać muchy, która ma sześćdziesiąt sekund, by znaleźć się tak wysoko, jak to tylko możliwe. Problem jest taki, że wspomniana bohatera gry może poruszać się do góry tylko wtedy, gdy dotknie znajdujących się na planszy pieniędzy. Aby więc wzbijać się coraz wyżej i wyżej, trzeba mieć jak najwięcej kontaktu ze złotymi monetami. Sprawa nie wydaje się skomplikowana, ale możecie wierzyć mi na słowo, że będziecie mieć spore problemy ze zdobywaniem naprawdę sporej ilości punktów w I Can Fly.

W grze dostępny jest ranking wyników, w którym możemy sprawdzić, na ile faktycznie jesteśmy dobrzy. Mobilizuje nas to do dalszej gry i bicia personalnych rekordów.

fly

Plusem opisywanego tytułu jest bez dwóch zdań nie tylko sama rozgrywka, lecz także oprawa audiowizualna, która – co tu dużo pisać – wygląda przesłodko i naprawdę nie może się nie podobać. Fajne są również dźwięki towarzyszące nam podczas sterowania muchą. Jeżeli zatem szukacie jakieś ciekawej pięciominutówki, której nie będziecie chcieli usuwać z urządzenia przez wiele miesięcy – I Can Fly to dobry wybór!

I Can Fly do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button