California Gold Rush 2 – kopalnia skarbów

Pisząc o kopalni skarbów wcale nie mam na myśli dwóch dziurek, zwanych otworami nosowymi. California Gold Rush 2 zdecydowanie nie powinna być porównywana z zakamarkami ludzkiego działa. To podróż wgłąb ziemi! Produkcja studia Digital Chocolate przypadła mi do gustu przede wszystkim z powodu dużych możliwości rozwoju postaci. Kilofy w dłoń!

W grze wcielamy się w postać górnika, który ma ochotę na znalezienie skarbów. Przemierza więc wszelkie możliwe kawałki ziemi, aby zdobyć cenne diamenty. Oczywiście nie tylko diamenty będą interesowały nas podczas gry. Najcenniejsze są dla nas kawałki złota, które poukrywane są pod powierzchnią trawy…

Sterowanie głównym bohaterem jest proste. Wystarczy wskazać palcem miejsce, w które chcemy aby się udał, a szanowny człowieczek będzie podążał za krzyżykiem swoim charakterystycznym, powolnym tempem.

Podczas gry z pewnością spotkacie się z różnego rodzaju przeszkodami. W niektórych sytuacjach będą to skały, w innych skrzynie z czachą w środku. Część z nich może Was zabić, o czym powinniście pamiętać. Kiedy Wasza plansza nie zostanie jeszcze w pełni odsłonięta, musicie przyglądać się ekranowi w poszukiwaniu świecących co jakiś czas obiektów. Jeżeli takowy znajdziecie, kierujcie się w jego stronę, a z pewnością znajdziecie coś wartego uwagi.

Plecak, który znajduje się na dolnym pasku, służy do przenoszenia łupów. Jeżeli zostanie zapełniony (o czym będzie świadczyć czerwone, migające światełko), będziecie zmuszeni do powrotu na powierzchnię ziemi i wysypanie nadmiaru do przyczepki.

W sklepie dla gracza możecie kupować różnego rodzaju przedmioty, które umożliwią Wam szybsza penetrację wnętrza ziemi. Przede wszystkim skupcie się na dynamitach i lampach. Dynamity wysadzają sporą powierzchnię, a lampy umożliwiają zobaczenie tego, czego do tej pory nie udało Wam się dostrzec.

Postać w grze ma ograniczone siły. Z prawej strony ekranu będziecie widzieć zapas, jaki Wam pozostał. Kiedy się wyzeruje, bohater nie będzie miał siły na dalsze kopanie w ziemi. Trzeba będzie odczekać, aby ponownie wziąć się do kopania.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button