Calcbot – niezawodny kalkulator na iOS-a

Na pewno wśród użytkowników iPhone’a nie trzeba długo szukać osób, które nie są zadowolone z funkcji dostępnych we wbudowanym w iOS-a kalkulatorze systemowym. Choć ludziom jedynie dodającym i odejmującym liczby może się to wydawać nieco dziwne, niektórzy wymagają od urządzenia liczącego nieco bardziej naukowych funkcji. A te oferuje niezwykle pomocne narzędzie nazwane Calcbotem.

Calcbot to nic innego jak kalkulator, tyle że bardziej rozbudowany od tego standardowego, którym posługuje się większość ludzi na świecie.

Narzędzie stworzone przez programistów ze studia Tapbots wśród innych dostępnych na rynku aplikacji liczących, wyróżnia się przede wszystkim bardzo ładnie prezentującą się oprawą graficzną, dzięki której w szybki sposób jesteśmy w stanie przejść do szukanej przez nas funkcji.

Kalkulator nazywany Calcbotem podzielony jest na dwa urządzenia, które wybieramy przewijając ekran, czyli w identyczny sposób jak przy przeglądaniu zdjęć z naszego aparatu. Dzięki temu każda funkcja programu jest dostępna w szybki sposób, niewymagający od nas poruszania się po menu.

Urządzenie pierwsze oferowane przez Calcbot jest kalkulatorem posiadającym wszystkie funkcje standardowego urządzenia.

Drugie „liczydło” jest natomiast bardziej skomplikowane, gdyż daje nam możliwość obliczania funkcji trygonometrycznych, silni, potęg wybranych przez nas liczb oraz, kochanych przez wszystkich licealistów, pierwiastków.

Do najważniejszych funkcji programu Tapbots z pewnością zaliczyć trzeba możliwość przeglądania historii naszych obliczeń. Jest to bardzo przydatna opcja, szczególnie gdy kilka razy w jednym zadaniu mamy do wykonania takie samo działanie, a nie mamy dużo czasu na ciągłe używanie kalkulatora.

Calcbot jest dostępny w AppStore za $1.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button