Build-a-lot 3 – podróżuj po Europie i remontuj budynki

Co powiecie na to, aby wcielić się w rolę osoby, która podróżuje po Europie i zmienia kolejne państwa? Remontuj osiedla, aby wyglądały dobrze i elegancko – to wizytówka kraju, do którego należą. Zbierajcie siły i bierzcie się do gry. Przed Wami wielka przygoda, która nie kończy się na Anglii, od której zaczynacie swoją zabawę.

Jak już wspomniałam, najpierw lądujecie w Anglii. Waszym przewodnikiem jest miła kobieta, która uczy Was podstawowych zasad gry. Do Waszych zadań będzie należało ulepszanie domów, sprzedawanie ich, renowacja, oraz burzenie. Stwórzcie piękne osiedla, aby zbierać jak największy czynsz od lokatorów.

Kiedy uda Wam się doprowadzić dane osiedle do perfekcji, Wasze zadanie się kończy i wyjeżdżacie z kraju. Kolejnym punktem podróży będzie … Italia.

W każdym mieście macie innego przewodnika, który informuje Was co trzeba zrobić w danym obszarze. Do Waszej dyspozycji jest ekipa, która jeżeli tylko ma materiały, buduje i przerabia wszystko, co wskażecie. W grze musicie wykazać się umiejętnością zarządzania pieniędzmi i materiałami budowlanymi. Jeżeli ukaże się, że nie wystarczy Wam środków, spędzicie w danym miejscu dużo dłużej, niż przewidywaliście.

Do odkrycia macie aż 9 państw. W każdym jest co robić i co remontować. Jeżeli lubicie zmiany, powinniście być bardzo zadowoleni z zabawy w Build-a-lot 3. Problemem może okazać się jedynie to, że kiedy już stworzycie domki marzeń, okaże się, że Wasza misja dobiegła końca i zmieniacie miejsce pobytu. Ale … takie jest życie podróżnika ;)

Pobierz grę za darmo w Google Play i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button