My Talking Pet – Twój zwierzak gada!

Posiadasz swojego zwierzaka, bądź masz dostęp do stworzenia znajomych? Może zrobisz im mały kawał i sfotografujesz pupilka, który na ekranie Twojego urządzenia będzie pokazywał język i wydawał zabawne dźwięki? W My Talking Pet zwierzaki żyją swoim życiem :)

Narzędzie najlepiej sprawdza się w przypadku psów i kotów, lecz nie ma przeszkód, aby spróbować z chomikiem, czy świnką morską. Bierzemy więc swojego pupila, robimy mu zdjęcie i zaczynamy zabawę.

Jeżeli nie możecie zrobić zdjęcia w danej chwili, możecie skorzystać z rolki swojego aparatu. Wybierzcie zdjęcie, na którym wyraźnie będzie widać twarz Waszego maleństwa. Próbowałam na swoim Jorku i wiem, że działa ;) Kiedy na ekranie programu wyświetli się zdjęcie, pozostanie Wam jedynie zaznaczenie kilku punktów na pyszczku.

Przesuwacie poszczególne wskaźniki w miejsca, w których zwierzak ma oczy, oraz usta. Nie zapomnijcie również o brodzie. Kiedy wszystko będzie gotowe, akceptujecie.

Na dolnym pasku zobaczycie kilka opcji, które umożliwiają gadanie ze zwierzem. Jedną z nich jest ikonka nagrywania – mówcie do mikrofonu, a Wasz podopieczny będzie wszystko powtarzał, poruszając przy tym swoimi ustami. Nie zdziwcie się, jeżeli raz na jakiś czas pokaże Wam język, bądź zrobi inny numer.

W narzędziu możecie zmienić głos swojego zwierzaka – kiedy naciśniecie nutkę, zauważycie suwak, Z jednej strony będzie kot, a z drugiej pies. Możecie dowolnie bawić się ustawieniami, aby uzyskać satysfakcjonujący głos.

Oczywiście swoim dziełem możecie podzielić się ze znajomymi za pomocą Facebooka, bądź maila.

Pobierz My Talking Pet za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button