Build it up – rozrywka dla najmłodszych użytkowników iOS-a

Urządzenia mobilne stają się coraz bardziej popularne. Jak informowaliśmy niedawno, tylko przez ostatnie święta do grona użytkowników dwóch największych systemów operacyjnych przeznaczonych dla smartfonów i tabletów dołączyła zawrotna liczba ponad 6 milionów ludzi. Choć dla niektórych może się to wydawać nieco dziwne, coraz większą liczbę korzystających z nowoczesnych gadżetów elektronicznych stanowią dzieci i to właśnie z myślą o nich stworzono aplikację „Build it up”.

„Build it up” to niezwykle prosta aplikacja, która z pewnością zapewni dzieciom wiele godzin dobrej zabawy. Z uwagi na jej prostotę korzystać mogą z niej już nawet przedszkolaki, które dopiero co zaczynają uczyć się rozpoznawać kształty i kolory.

Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że „Build it up” to narzędzie przeznaczone przede wszystkim dla najmłodszych z grona naszych pociech.

O co chodzi w tej grze? Sprawa jest prosta, dziecko widzi na ekranie kilka kolorowych krążków, z których musi ułożyć piramidę zaczynając od krążka największego, a kończąc na tym najmniejszym.

Oczywiście aplikacja „Build it up” oferuje swoim użytkownikom nie tylko kolorowe krążki, lecz także inne figury, na przykład sześciany.

Warto dodać, że jest to aplikacja całkowicie bezpłatna, dlatego warto się nią zainteresować nawet jeśli dziecko nie ma jeszcze swojego mobilnego gadżetu, lecz lubi od czasu do czasu pobawić się telefonem swojego rodzica.

Ściągnij „Build it up” z App Store

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button