Bubble Trouble 2 – problem z kulkami?

Bubble Trouble 2 to gra zręcznościowa, w której przychodzi nam pokonywać podłe kulki, które atakują naszego podopiecznego – diabełka ze świńską twarzą. W aplikacji do przejścia są dziesiątki plansz. Początkowo nie do końca wiadomo jaki cel gry, jednak z czasem, w trakcie popełniania błędów, dowiadujemy się ,,co i jak”.

Okazuje się, że głównym zadaniem w produkcji studia PentaLoop jest rozbijanie bąbelków w taki sposób, by w konsekwencji cała plansza została wyczyszczona. Nasza czerwona świnka wystrzeliwuje coś w rodzaju strzały połączonej z pajęczyną. Odbijające się od podłogi kulki wpadają na broń i rozbijają się na drobne. Kiedy dojdzie do tego, że będziemy ledwo widzieć naszych wrogów, prawdopodobnie pozostanie nam do oddania tylko jeden strzał.

W trakcie gry przychodzi nam zbierać złote monety, za które możemy w sklepie dla gracza zakupić ciekawe power-upy. Dzięki nim możemy spędzić więcej czasu na planszy, a co za tym idzie – szybciej pokonać przeciwników.

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną, to autorzy opisywanej aplikacji nie przyłożyli się należycie do swojego zadania. Mam wrażenie, że gra została zaczęta i niedokończona. Prawda jest taka, że człowiek nudzi się po kilku minutach spędzonych na zbijaniu kulek. Monotonia zawsze zabija. Tak również jest w tym przypadku.

Oczywiście istnieje możliwość dokupienia złotych monet w AppStore, jednak mam wrażenie, że osób chętnych na taki wydatek jest stosunkowo mało….

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button