Chromasphere – świat się kręci, a Ty z nim!

Chromasphere to świetne połączenie gry logicznej ze zręcznościówką. W produkcji studia Redmotion Games przychodzi nam sterować kulką. Poruszanie dość niewielką gabarytowo piłką na podwieszanych platformach nie jest proste – szybko się o tym przekonujemy, kiedy przychodzi nam wielokrotnie powtarzać poziomy.

Na obecną chwilę użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mogą pobrać grę za darmo. Posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem muszą obejść się smakiem, bądź wydać na grę ponad 7 złotych. Czy warto? Moim zdaniem, tak!

Z tego co zdążyłam zauważyć, do pokonania są 24 poziomy (przyznaję, że nie przeszłam wszystkich). Pierwszych kilka nie stanowi problemu, lecz później zaczynają się schody – dosłownie i w przenośni. Sterowanie obiektem odbywa się przy pomocy poruszania urządzeniem, oraz za pomocą dotyku. Pacanie w ekran umożliwia oglądanie się za siebie, oraz zmianę kamery.

W trakcie gry zbieramy różnego rodzaju kryształki, które otwierają tajne przejścia. Końcowym punktem poziomu jest terminal, który przenosi gracza do następnej planszy.

Zachwycona jestem zarówno sposobem sterowania, jak również grafiką aplikacji. Co prawda główne menu nie jest zbytnio zachęcające (to w nim możemy sprawdzić swoje wyniki i uzyskać informacje odnośnie zyskanych medali), jednak da się to przełknąć, biorąc pod uwagę naprawdę dobry poziom grywalności i akcji.

Polecam grę zarówno osobom młodym, jak i mobilnym weteranom. Z pewnością jedni i drudzy będą zachwyceni i na długo zaprzyjaźnią się z produkcją.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button