Bouncy Bug – owocożerne muszysko

Bouncy Bug będziecie mieć okazję na wyżycie się na uśmiechniętej muszce. Wasza bohaterka ma ochotę na zjedzenie wszystkich owoców, jakie znajdują się na planszy. Niestety, jej skrzydełka są zbyt małe, aby unieść porządny ciężar. Musicie więc za pomocą galaretowatych ścianek, podrzucać owada do góry.

W produkcji studia AppInTheBox znajdziecie wiele leveli, dzięki którym z pewnością odpoczniecie po ciężkim dniu pracy, czy nauki. Gra jest obecnie darmowa, więc spieszcie się z pobieraniem :)

Każda plansza wygląda inaczej. Przypomina trochę jelita ze względu na swój nieregularny kształt. Na obrazku umieszczone są owoce, które stanowią pożywienie dla małej istotki. Bąbelki, które widzicie między nimi sprawiają, że insekt podskakuje jeszcze wyżej.

Kiedy dotkniecie ściany, pod Waszym ciężarem tworzy się zgrubienie, które w kontakcie z muchą, wybiją ją na pewną wysokość. Gdy mała będzie w powietrzu, postarajcie się, aby zebrała wszystkie przedmioty. Jest to jedyna szansa na awans do kolejnego levelu.

Jeżeli prawidłowo zastosujecie możliwości ścianek, stworzycie z nich wszędobylską trampolinę. Możecie dotykać zarówno dołu ekranu, jak i bocznych ścian. Sprawcie, by mucha była w ciągłym ruchu. Im szybciej uda Wam się zebrać wszystkie owoce, tym większą ilość punktów zarobicie, a może nawet otrzymacie bonus n a wyższy skok.

Grafika w grze jest bardzo przyjemna. Dość sceptycznie podchodziłam do aplikacji ze względu na mało zachęcający początek i dość sztywne i toporne menu. Na szczęście grubo się myliłam i spędziłam kilkanaście dobrych minut na świetnej zabawie.

Łącząc się z Game Center, macie okazję na porównywanie swoich wyników z innymi graczami. Jeżeli będziecie wystarczająco dobrzy, być może znajdziecie się w rankingu najlepszych graczy. Dodatkowo otrzymacie szansę na łączenie się z Facebookiem, czy Twitterem, w celu zaproszenia znajomych do gry, bądź podzielenia się z nimi wynikami. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button